DPC-28-40B49
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: DPC-28-40B49.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPC-28-40B49
Αριθμός εξαρτήματος DPC-28-40B49 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4533 pcs Φύλλο δεδομένων DPC-28-40B49.pdf
Βάρος 0.188 lb (85.28g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 14V, Series 28V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 34.93mm L x 28.58mm W Σειρά PC Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 1.2 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 30.18mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 80mA, Series 40mA