DPC-10-440B2
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: DPC-10-440B2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPC-10-440B2
Αριθμός εξαρτήματος DPC-10-440B2 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4095 pcs Φύλλο δεδομένων DPC-10-440B2.pdf
Βάρος 0.313 lb (141.97g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 5V, Series 10V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 41.28mm L x 31.75mm W Σειρά PC Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 4.4 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 34.93mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 880mA, Series 440mA