BV030-7241.0
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: BV030-7241.0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BV030-7241.0
Αριθμός εξαρτήματος BV030-7241.0 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4944 pcs Φύλλο δεδομένων BV030-7241.0.pdf
Βάρος 0.133 lb (60.33g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 15V, Series 30V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 230V Τάσης - Απομόνωση -
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 32.50mm L x 27.50mm W Σειρά -
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 1 VA Αλλα ονόματα 030-7241-0
BV 030-7241.0
BV0307241.0
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 22.00mm
Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 66mA, Series 33mA κέντρο Tap No