BV030-6944.0
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 4VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: BV030-6944.0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BV030-6944.0
Αριθμός εξαρτήματος BV030-6944.0 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4427 pcs Φύλλο δεδομένων BV030-6944.0.pdf
Βάρος 0.133 lb (60.33g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 15V, Series 30V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση -
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 53.00mm L x 44.00mm W Σειρά -
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 4 VA Αλλα ονόματα 030-6944-0
BV 030-6944.0
BV0306944.0
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 19.00mm
Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 266mA, Series 133mA κέντρο Tap No