RV4NAYSJ105A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSJ105A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Precision Electronic Components Ltd.
Περιγραφή προϊόντος POT 1M OHM 2W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 1.RV4NAYSJ105A.pdf2.RV4NAYSJ105A.pdf3.RV4NAYSJ105A.pdf4.RV4NAYSJ105A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RV4NAYSJ105A
Αριθμός εξαρτήματος RV4NAYSJ105A Κατασκευαστής Precision Electronic Components Ltd.
Περιγραφή POT 1M OHM 2W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Σειρά RV4
Περιστροφή 314° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 1M Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KU1051S64-D
RV4NJ105C
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 1M Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32 Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής User Defined ενεργοποιητής Τύπος Slotted
ενεργοποιητή Μήκος 2.000" (50.80mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.249" (6.32mm)