TM400DZ-2H
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SCR PHSE CTRL DL MOD 1600V 400A
Φύλλα δεδομένων: TM400DZ-2H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TM400DZ-2H
Αριθμός εξαρτήματος TM400DZ-2H Κατασκευαστής Powerex, Inc.
Περιγραφή SCR PHSE CTRL DL MOD 1600V 400A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4836 pcs Φύλλο δεδομένων TM400DZ-2H.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 3V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV 620A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 620A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 400A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 8000A @ 60Hz Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 100mA