R7222205ASOO
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE GP 2.2KV 500A DO200AB
Φύλλα δεδομένων: R7222205ASOO.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 717 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R7222205ASOO
Αριθμός εξαρτήματος R7222205ASOO Κατασκευαστής Powerex, Inc.
Περιγραφή DIODE GP 2.2KV 500A DO200AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 717 pcs Φύλλο δεδομένων R7222205ASOO.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2.25V @ 1500A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 2200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-200AB, B-PUK Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 3µs
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-200AB, B-PUK
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 2200V 500A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50mA @ 2200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 500A