PSS25SA2FT
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD IPM 6-PAC 25A 1200V DIP
Φύλλα δεδομένων: PSS25SA2FT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSS25SA2FT
Αριθμός εξαρτήματος PSS25SA2FT Κατασκευαστής Powerex, Inc.
Περιγραφή MOD IPM 6-PAC 25A 1200V DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4406 pcs Φύλλο δεδομένων PSS25SA2FT.pdf
Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms Τάση 1.2kV
Τύπος IGBT Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση 42-PowerDip Module (1.404", 35.67mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Power Driver Module IGBT 3 Phase 1.2kV 25A 42-PowerDip Module (1.404", 35.67mm)
Ρεύμα 25A Διαμόρφωση 3 Phase