PP200T120
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PP200T120
Περιγραφή προϊόντος IGBT ASSY 3-PHASE 1200V 200A
Φύλλα δεδομένων: PP200T120.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PP200T120
Αριθμός εξαρτήματος PP200T120 Κατασκευαστής Powerex, Inc.
Περιγραφή IGBT ASSY 3-PHASE 1200V 200A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5794 pcs Φύλλο δεδομένων PP200T120.pdf
Τάσης - Απομόνωση 2500VDC Τάση 1.2kV
Τύπος IGBT Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση Power Module Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Power Driver Module IGBT 3 Phase 1.2kV 200A Power Module
Ρεύμα 200A Διαμόρφωση 3 Phase