CD511625
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CD511625
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 1.6KV 250A POWRBLOK
Φύλλα δεδομένων: CD511625.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD511625
Αριθμός εξαρτήματος CD511625 Κατασκευαστής Powerex, Inc.
Περιγραφή DIODE MODULE 1.6KV 250A POWRBLOK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5817 pcs Φύλλο δεδομένων CD511625.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 750A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή POW-R-BLOK™ Module Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση POW-R-BLOK™ Module τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 250A Chassis Mount POW-R-BLOK™ Module Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 30mA @ 1600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 250A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD54NP-100MC
CD54NP-100MC
Κατασκευαστές: Sumida Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 1.44A 100 MOHM
Σε απόθεμα: 178215 pcs
Κατεβάστε: CD54NP-100MC.pdf
RFQ
CD5.243
CD5.243
Κατασκευαστές: PULS
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 24V 84W