22N78313P1001
PortescapPortescap
22N78313P1001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Portescap
Περιγραφή προϊόντος STANDARD MOTOR 10000 RPM 9VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.22N78313P1001.pdf2.22N78313P1001.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 974 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 22N78313P1001
Αριθμός εξαρτήματος 22N78313P1001 Κατασκευαστής Portescap
Περιγραφή STANDARD MOTOR 10000 RPM 9VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 974 pcs Φύλλο δεδομένων 1.22N78313P1001.pdf2.22N78313P1001.pdf
Βάρος 0.117 lb (53.07g) Τάση - Ονομαστική 9VDC
Τύπος DC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 2.05 / 14.5
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Solder Tab
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά 22N78 Athlonix
RPM 10000 RPM Ισχύς - Ονομαστική 12W
Αλλα ονόματα 1011225009
22N78-313P.1001
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Τοποθέτηση Hole Απόσταση 0.670" (17.00mm) Τύπος κινητήρα Brushed
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gear Ratio Μείωση - Λειτουργία Standard
Χαρακτηριστικά - κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας 0.059" (1.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 12W 9VDC
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MQMF042L1A1
MQMF042L1A1
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: MOTOR AC SERVO 200V MI 400W IP67
Σε απόθεμα: 216 pcs
Κατεβάστε: MQMF042L1A1.pdf
RFQ
22N78-311P.1001
22N78-311P.1001
Κατασκευαστές: Portescap
Περιγραφή: STANDARD MOTOR 10000 RPM 12VDC
Σε απόθεμα: 1403 pcs
Κατεβάστε: 22N78-311P.1001.pdf
RFQ
22N 1R 78 313P 1016
22N 1R 78 313P 1016