17N1R78213E1
PortescapPortescap
17N1R78213E1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Portescap
Περιγραφή προϊόντος STANDARD MOTOR 10000 RPM 7.5VDC
Φύλλα δεδομένων: 17N1R78213E1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 17N1R78213E1
Αριθμός εξαρτήματος 17N1R78213E1 Κατασκευαστής Portescap
Περιγραφή STANDARD MOTOR 10000 RPM 7.5VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1075 pcs Φύλλο δεδομένων 17N1R78213E1.pdf
Βάρος 0.06 lb (27.22g) Τάση - Ονομαστική 7.5VDC
Τύπος DC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 0.75 / 5.33
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Solder Tab
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.669" Dia (17.00mm) Σειρά 17N78
RPM 10000 RPM Ισχύς - Ονομαστική 3.2W
Αλλα ονόματα 1011170094
17N1R78-213E.1
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Τοποθέτηση Hole Απόσταση 0.394" (10.00mm) Τύπος κινητήρα Brushed
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Gear Ratio Μείωση -
Λειτουργία Standard Χαρακτηριστικά -
κωδικοποιητή Τύπος - Διάμετρος - Άξονας 0.059" (1.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 3.2W 7.5VDC εγκρίσεις -