EM5291A-12-2#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM5291A-12-2#
Αριθμός εξαρτήματος EM5291A-12-2# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 3493 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 12 AWG Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 5291A Ακροαματικότητα CAT III 1000V, IEC 1010
Αλλα ονόματα 3454221
EM5291A-12-2
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Λεπτομερής περιγραφή 12.0" (304.80mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 1000V (1kV)
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Περιεχόμενα 1 Lead, Red
Διαμόρφωση Banana to Banana καλώδιο Μήκος 12.0" (304.80mm)