EM5053-12-2#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM5053-12-2#
Αριθμός εξαρτήματος EM5053-12-2# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 13978 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 150VAC, DC
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Multi-Stacking, Front and Vertical
Σειρά Micrograbber® 5053 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 3221730
EM5053-12-2
EM5053-12-2#-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 12.0" (304.80mm) Banana Plug, Single, Stackable To Micro Hook Patch Cord 150VAC, DC τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 12.0" (304.80mm) 2ο Connector Micro Hook