EM3780-12-9#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MINIGRABBER PATCH CORD WHT MTO
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM3780-12-9#
Αριθμός εξαρτήματος EM3780-12-9# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 18235 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 30VAC, 60VDC
Εύρος θερμοκρασίας 216°F (102°C) Σειρά Minigrabber® 3780
Αλλα ονόματα 4412280
EM3780-12-9
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 12.0" (304.80mm) Mini Hook To Wire Leads Test Lead 30VAC, 60VDC 1 Lead, White
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Περιεχόμενα 1 Lead, White
Διαμόρφωση Grabber, Hook to Wire Leads καλώδιο Μήκος 12.0" (304.80mm)