EM3014-24-2#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM3014-24-2#
Αριθμός εξαρτήματος EM3014-24-2# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 15478 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 3000VDC (3kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Multistacking Banana Plug, Front Stacking Miniature Banana
Σειρά 3014 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 2571908
EM3014-24-2
EM3014-24-2#-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 24.0" (609.60mm) Banana Plug, Single, Stackable To Miniature Banana Plug, Single, Stackable Patch Cord 3000VDC (3kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 24.0" (609.60mm) 2ο Connector Miniature Banana Plug, Single, Stackable