5291A-36-2
Pomona ElectronicsPomona Electronics
5291A-36-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Φύλλα δεδομένων: 5291A-36-2.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5291A-36-2
Αριθμός εξαρτήματος 5291A-36-2 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 4246 pcs Φύλλο δεδομένων 5291A-36-2.pdf
Gauge Wire 12 AWG Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 5291A Ακροαματικότητα CAT III 1000V, IEC 1010
Αλλα ονόματα 1911554
5291A-36-2-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 1000V (1kV)
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Περιεχόμενα 1 Lead, Red
Διαμόρφωση Banana to Banana καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Vector Electronics & Technology, Inc.
Περιγραφή: PANEL FILLER FLAT 9UX8HP
Σε απόθεμα: 3541 pcs
Κατεβάστε: 5291308-07.pdf
RFQ
Περιγραφή: PANEL FILLER FLAT 9UX4HP
Σε απόθεμα: 4565 pcs
Κατεβάστε: 5291304-07.pdf
RFQ
5291A-24-0
5291A-24-0
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"