4964-SS-300
Pomona ElectronicsPomona Electronics
4964-SS-300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 25'
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 4964-SS-300
Αριθμός εξαρτήματος 4964-SS-300 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5198 pcs Φύλλο δεδομένων
Στυλ BNC to BNC Σειρά -
Θερμοκρασία λειτουργίας 50°C Μήκος 300.0" (7.6m) 25.0'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Male to Male Συχνότητα - Max 10kHz
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58 300.0" (7.6m) 25.0'