2BC-BNC-48
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DBL BANANA/BNC MALE RG58C/U 48"
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2BC-BNC-48
Αριθμός εξαρτήματος 2BC-BNC-48 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή DBL BANANA/BNC MALE RG58C/U 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4993 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Τάση - Ονομαστική 30VAC, 60VDC
Εύρος θερμοκρασίας 131°F (55°C) Σειρά 2BC-BNC
Αλλα ονόματα 5995004972971 Υλικό - Μόνωση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 48.0" (1219.20mm) BNC, Male Plug To Banana Plug, Double, Stackable Test Lead 30VAC, 60VDC
Διαμόρφωση BNC to Banana Χρώμα Black
Τύπος καλωδίου RG-58C/U καλώδιο Μήκος 48.0" (1219.20mm)
2ο Connector Banana Plug, Double, Stackable 1ο Connector BNC, Male Plug
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2BC-PP-48
2BC-PP-48
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 48"
Σε απόθεμα: 3166 pcs
Κατεβάστε: 2BC-PP-48.pdf
RFQ
2BC-60
2BC-60
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Κατεβάστε: 2BC-60.pdf
RFQ
2BC-48
2BC-48
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"