SDF-250F75PR01-06
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
SDF-250F75PR01-06 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Peerless by Tymphany
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER 6 OHM 300W TOP 86.6DB
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 766 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDF-250F75PR01-06 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή SPEAKER 6 OHM 300W TOP 86.6DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 766 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Subwoofer Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 10.598" Dia (269.20mm)
Σχήμα Round Σειρά SDF
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 300W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα T04-2B0100001 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης Ferrite Υλικό - Cone Paper
Προστασία Ingress - Αντίσταση 4.92 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.433" (138.00mm) Εύρος συχνότητας 20Hz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 33.50Hz Αποδοτικότητα - dBA 86.60
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 4.92 Ohms Subwoofer Speaker 300W 20Hz ~ 20kHz Top Round 86.6dB
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SDF-130J
SDF-130J
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE DIN 13POS SOLDER
Σε απόθεμα: 35215 pcs
Κατεβάστε: SDF-130J.pdf
RFQ
SDF-60J
SDF-60J
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE DIN 6POS SOLDER
Σε απόθεμα: 73216 pcs
Κατεβάστε: SDF-60J.pdf
RFQ
SDF-40J
SDF-40J
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE DIN 4POS SOLDER
Κατεβάστε: SDF-40J.pdf
SDF-0.63-500
SDF-0.63-500
Κατασκευαστές: Talema
Περιγραφή: INDUCT ARRAY 2 COIL T/H
Κατεβάστε: SDF-0.63-500.pdf
SDF DF216S
SDF DF216S
Κατασκευαστές: Cantherm
Περιγραφή: TCO 250VAC 10A 216C(421F) AXIAL
Κατεβάστε: SDF DF216S.pdf
SDF-80J
SDF-80J
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE DIN 8POS SOLDER
Κατεβάστε: SDF-80J.pdf
SDF-50J
SDF-50J
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
Κατεβάστε: SDF-50J.pdf
SDF-30J
SDF-30J
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE DIN 3POS SOLDER
Κατεβάστε: SDF-30J.pdf
SDF DF228S
SDF DF228S
Κατασκευαστές: Cantherm
Περιγραφή: TCO 250VAC 10A 228C(442F) AXIAL
Κατεβάστε: SDF DF228S.pdf
SDF DF240S
SDF DF240S
Περιγραφή: TCO 250VAC 10A 240C(464F) AXIAL
Κατεβάστε: SDF DF240S.pdf
SDF DF220S
SDF DF220S
Περιγραφή: TCO 10A 220C AXIAL
Κατεβάστε: SDF DF220S.pdf
SDF-70J
SDF-70J
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE DIN 7POS SOLDER
Κατεβάστε: SDF-70J.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών