DX25TG59-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
DX25TG59-04 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Peerless by Tymphany
Περιγραφή προϊόντος TWEETR 4OHM 100W TOP PORT 89.8DB
Φύλλα δεδομένων: DX25TG59-04.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DX25TG59-04
Αριθμός εξαρτήματος DX25TG59-04 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή TWEETR 4OHM 100W TOP PORT 89.8DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4508 pcs Φύλλο δεδομένων DX25TG59-04.pdf
Τύπος Tweeter Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 4.094" Dia (104.00mm)
Σχήμα Round Σειρά DX
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 100W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα T04-1E0010019 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης Ferrite Υλικό - Cone Cloth
Προστασία Ingress - Αντίσταση 3.78 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.301" (33.04mm) Εύρος συχνότητας 2.5kHz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 640.02Hz Αποδοτικότητα - dBA 89.80
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 3.78 Ohms Tweeter Tweeter 100W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 89.8dB