DX20BF00-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
DX20BF00-04 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Peerless by Tymphany
Περιγραφή προϊόντος TWEETER 4OHM 60W TOP PORT 86.9DB
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DX20BF00-04
Αριθμός εξαρτήματος DX20BF00-04 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή TWEETER 4OHM 60W TOP PORT 86.9DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9227 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Tweeter Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 2.598" Dia (66.00mm)
Σχήμα Round Σειρά DX
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 60W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα T04-1EM190012 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης Ferrite Υλικό - Cone Cloth
Προστασία Ingress - Αντίσταση 3.83 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.417" (36.00mm) Εύρος συχνότητας 2.5kHz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 822.14Hz Αποδοτικότητα - dBA 86.90
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 3.83 Ohms Tweeter Tweeter 60W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 86.9dB