DX19TD10-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
Peerless by Tymphany
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DX TWEETER 19 MM FABRIC DOME FER
Φύλλα δεδομένων: DX19TD10-08.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1008 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DX19TD10-08
Αριθμός εξαρτήματος DX19TD10-08 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή DX TWEETER 19 MM FABRIC DOME FER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9222 pcs Φύλλο δεδομένων DX19TD10-08.pdf
Τύπος Tweeter Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Σχήμα Round
Σειρά DX Ακροαματικότητα -
Ισχύς - Ονομαστική 120W Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα T04-1EM191004
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μαγνήτης Ferrite
Υλικό - Cone Cloth Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Αντίσταση 6.58 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.996" (25.30mm)
Εύρος συχνότητας 2.5kHz ~ 20kHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 981.07Hz
Αποδοτικότητα - dBA 88.03 Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity
Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M Λεπτομερής περιγραφή 6.58 Ohms Tweeter Tweeter 120W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DX120-3
DX120-3
Κατασκευαστές: Curtis Industries
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 18V 120W
Σε απόθεμα: 1129 pcs
Κατεβάστε: DX120-3.pdf
RFQ
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 120W
Κατεβάστε: DX120-9.pdf
RFQ
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V 120W
DX1KT203
DX1KT203
Κατασκευαστές: Storm Interface
Περιγραφή: SWITCH KEYPAD 12 KEY 3A 120V
Σε απόθεμα: 695 pcs
Κατεβάστε: DX1KT203.pdf
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 120W
Κατασκευαστές: Arcolectric (Bulgin)
Περιγραφή: LED PANEL GRN/RED 2.4V/2.4V
Κατεβάστε:
DX1R005HN2E700
DX1R005HN2E700
Κατασκευαστές: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή: CONN RCPT MINI USB 5POS R/A SMD
Κατεβάστε: DX1R005HN2E700.pdf
Περιγραφή: LED PANEL IND GRN 4.75V-7V
Κατεβάστε:
DX1740A01
DX1740A01
Κατασκευαστές: Exar Corporation
Περιγραφή: CARD DATA REDUCTION/SECURITY
Κατεβάστε: DX1740A01.pdf
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 120W
DX120-H
DX120-H
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 60V 120W
Κατεβάστε: DX120-H.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών