DA32TX00-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
Peerless by Tymphany
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DA TWEETER, 32MM. CORUNDUM DOME,
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1008 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DA32TX00-08
Αριθμός εξαρτήματος DA32TX00-08 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή DA TWEETER, 32MM. CORUNDUM DOME, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3236 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Tweeter Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 4.843" Dia (123.00mm)
Σχήμα Round Σειρά DA
Ισχύς - Ονομαστική 0W Port Τοποθεσία Top
Αλλα ονόματα T04-1EM320001 Υλικό - Μαγνήτης Ferrite
Υλικό - Cone Aluminum (AI) Προστασία Ingress -
Αντίσταση 8.14 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.094" (78.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 498.93Hz Αποδοτικότητα - dBA 89.40
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 8.14 Ohms Tweeter Speaker 0W Top Round