DA25TX00-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
Peerless by Tymphany
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DA TWEETER, 25MM. CORUNDUM DOME,
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1008 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DA25TX00-08
Αριθμός εξαρτήματος DA25TX00-08 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή DA TWEETER, 25MM. CORUNDUM DOME, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4451 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Tweeter Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 4.843" Dia (123.00mm)
Σχήμα Round Σειρά DA
Ισχύς - Ονομαστική 0W Port Τοποθεσία Top
Αλλα ονόματα T04-1EM250001 Υλικό - Μαγνήτης Ferrite
Υλικό - Cone Aluminum (AI) Προστασία Ingress -
Αντίσταση 7.5 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.937" (74.61mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 592.92Hz Αποδοτικότητα - dBA 88.70
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 7.5 Ohms Tweeter Speaker 0W Top Round