D27TG35-06
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
D27TG35-06 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Peerless by Tymphany
Περιγραφή προϊόντος TWEETR 6OHM 100W TOP PORT 91.1DB
Φύλλα δεδομένων: D27TG35-06.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D27TG35-06
Αριθμός εξαρτήματος D27TG35-06 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή TWEETR 6OHM 100W TOP PORT 91.1DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4519 pcs Φύλλο δεδομένων D27TG35-06.pdf
Τύπος Tweeter Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 4.094" Dia (104.00mm)
Σχήμα Round Σειρά D
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 100W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα T04-1E0010054 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης Ferrite Υλικό - Cone Cloth
Προστασία Ingress - Αντίσταση 5.49 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.728" (43.90mm) Εύρος συχνότητας 2.5kHz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 911.7Hz Αποδοτικότητα - dBA 91.10
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 5.49 Ohms Tweeter Tweeter 100W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 91.1dB
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D27TG05-06
D27TG05-06
Περιγραφή: TWEETR 6OHM 100W TOP PORT 90.9DB
Σε απόθεμα: 4372 pcs
Κατεβάστε: D27TG05-06.pdf
RFQ
D27816
D27816
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: BAG MOISTURE BAR DUAL LAYER 16X8
Σε απόθεμα: 69477 pcs
Κατεβάστε: D27816.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: BAG MOISTURE BAR DUAL LAYER 20X8
Κατεβάστε: D27820.pdf
Περιγραφή: BAG MOISTURE BAR DUAL LAYER 9X7"
Περιγραφή: BAG MOISTURE BARR 10X8 1=1EA
Περιγραφή: BAG MOISTURE BAR DUAL LAYER 8X8"
D279C20C0JL63J5R
D279C20C0JL63J5R
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 2.7PF 500V C0J RADIAL
Κατεβάστε:
D279C20C0JL6UJ5R
D279C20C0JL6UJ5R
Κατεβάστε:
Περιγραφή: BAG MOISTURE BAR DUAL LAYER 9X8"
D279C20C0JL65J5R
D279C20C0JL65J5R
D279C20C0JL6TJ5R
D279C20C0JL6TJ5R
Περιγραφή: BAG MOISTURE BAR DUAL LAYER 8X7"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών