PC-7050-24/750
Patco ElectronicsPatco Electronics
Patco Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BATT CHARGER LEAD ACID
Φύλλα δεδομένων: PC-7050-24/750.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 356 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 356 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PC-7050-24/750 Κατασκευαστής Patco Electronics
Περιγραφή BATT CHARGER LEAD ACID Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 356 pcs Φύλλο δεδομένων PC-7050-24/750.pdf
Βάρος 1100g Τάση - Ονομαστική 20V ~ 28V
Τάση - Είσοδος 95 ~ 264VAC Τύπος Enclosed
Στυλ λήξης - Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.50" W x 2.50" H (127.00mm x 88.90mm x 63.50mm)
Σειρά InteliTender™ 750 Ισχύς - Max 25W
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Αριθμό των κυττάρων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed Battery Charger 20V ~ 28V 750mA 24V Χρόνος φόρτισης 6 Hrs
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 750mA Χημεία μπαταρίας Lead Acid
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 24V εγκρίσεις -