THMUSC15-VM20
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE MOUNT HARNESS
Φύλλα δεδομένων: THMUSC15-VM20.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του THMUSC15-VM20
Αριθμός εξαρτήματος THMUSC15-VM20 Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 484716 pcs Φύλλο δεδομένων THMUSC15-VM20.pdf
Τύπος Single Opening Μέγεθος / Διαστάσεις 2.16" L x 0.20" W x 0.17" H (54.9mm x 5.2mm x 4.2mm)