THMSC36H07-C30
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος FIR TREE HARNESS MOUNT 36MM BL
Φύλλα δεδομένων: 1.THMSC36H07-C30.pdf2.THMSC36H07-C30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος THMSC36H07-C30 Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή FIR TREE HARNESS MOUNT 36MM BL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5342 pcs Φύλλο δεδομένων 1.THMSC36H07-C30.pdf2.THMSC36H07-C30.pdf
Τύπος Single Opening Μέγεθος / Διαστάσεις 1.40" L x 0.35" W x 0.53" H (36.0mm x 9.0mm x 13.4mm)