SACS50-T100
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος STK.AER.CBL.SPCR
Φύλλα δεδομένων: 1.SACS50-T100.pdf2.SACS50-T100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SACS50-T100
Αριθμός εξαρτήματος SACS50-T100 Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 121797 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SACS50-T100.pdf2.SACS50-T100.pdf
Τύπος Dual Opening Μέγεθος / Διαστάσεις 2.08" L x 1.16" W x 0.51" H (52.8mm x 29.5mm x 13.0mm)
Σειρά - Αλλα ονόματα 298-15803
SACS50-T100-ND
τοποθέτηση Τύπος Cable Tie Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Polypropylene, Weather Resistant Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Dual Opening Cable Tie Holder Black Cable Tie Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SACB8.5
SACB8.5
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 14V SMB
Σε απόθεμα: 213785 pcs
Κατεβάστε: SACB8.5.pdf
RFQ
SACB5.0
SACB5.0
Περιγραφή: TVS DIODE 5V 10V SMB