S200X400YAJ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LASER/INKJET SELF-LAM 8/SHEET
Φύλλα δεδομένων: 1.S200X400YAJ.pdf2.S200X400YAJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S200X400YAJ
Αριθμός εξαρτήματος S200X400YAJ Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 162502 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S200X400YAJ.pdf2.S200X400YAJ.pdf
Σειρά - Συσκευασία 8 per Sheet; 125 Sheets per Pkg
Αλλα ονόματα 07498350595 Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 107°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyester
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Laser and Ink Jet Printers Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)