S100X125YAJ
PanduitPanduit
S100X125YAJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LASER/INKJET SELF-LAM 56/SHEET
Φύλλα δεδομένων: 1.S100X125YAJ.pdf2.S100X125YAJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S100X125YAJ
Αριθμός εξαρτήματος S100X125YAJ Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 735469 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S100X125YAJ.pdf2.S100X125YAJ.pdf
Σειρά - Συσκευασία 56 per Sheet; 45 Sheets per Pkg
Αλλα ονόματα 07498346359
S100X125YAJ-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 107°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyester
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Laser and Ink Jet Printers Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)