R100X150V2C
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος P1 CASS SELF-LAMINATING L
Φύλλα δεδομένων: 1.R100X150V2C.pdf2.R100X150V2C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R100X150V2C
Αριθμός εξαρτήματος R100X150V2C Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 1430 pcs Φύλλο δεδομένων 1.R100X150V2C.pdf2.R100X150V2C.pdf
Σειρά PanTher™, P1™, Turn-Tell® Συσκευασία 100 per Cassette
Αλλα ονόματα 07498357191 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 93°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Vinyl
ετικέτα Τύπος Rotatable, Self-Laminating ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held) Λεπτομερής περιγραφή Blue Rotatable, Self-Laminating Label 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)