PW75FR-CY
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PW75FR-CY
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος SLIT WRAP 3/4" X 100' NATURAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PW75FR-CY.pdf2.PW75FR-CY.pdf3.PW75FR-CY.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 522 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PW75FR-CY
Αριθμός εξαρτήματος PW75FR-CY Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 522 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PW75FR-CY.pdf2.PW75FR-CY.pdf3.PW75FR-CY.pdf
Πλάτος - Πάχος τοιχώματος 0.035" (0.89mm)
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Slit Harness Τύπος Slit Wrap
Σειρά Pan-Wrap™ PW Αλλα ονόματα 07498310778
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 75°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό Polyethylene (PE)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Προστασία υγρών -
Μήκος 100' (30.48m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας Flame Retardant Χαρακτηριστικά -
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.750" (19.05mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 0.810" (20.57mm)