PLT4.5S-C0
PanduitPanduit
PLT4.5S-C0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE STD WR BLACK 15.5"
Φύλλα δεδομένων: 1.PLT4.5S-C0.pdf2.PLT4.5S-C0.pdf3.PLT4.5S-C0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLT4.5S-C0
Αριθμός εξαρτήματος PLT4.5S-C0 Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CABLE TIE STD WR BLACK 15.5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115094 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PLT4.5S-C0.pdf2.PLT4.5S-C0.pdf3.PLT4.5S-C0.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Standard, Locking Πλάτος 0.190" (4.83mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 50 lbs (22.68 kg) Σειρά PAN-TY® PLT
Συσκευασία 100 per Pkg Αλλα ονόματα 298-13947
PLT4.5S-C0-ND
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Κατά προσέγγιση 15.50" Μήκος - Πραγματικό 1.292' (393.71mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Weather Resistant
Λεπτομερής περιγραφή Standard, Locking Black 4.50" (114.30mm) 0.190" (4.83mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.292' (393.71mm) Χρώμα Black
Bundle Διάμετρος 4.50" (114.30mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PLT4.5S-M0
PLT4.5S-M0
Κατασκευαστές: Panduit
Κατεβάστε: PLT4.5S-M0.pdf
RFQ
PLT4.5S-C
PLT4.5S-C
Περιγραφή: CABLE TIE STD NAT 15.5"