PLT12EH-C0
PanduitPanduit
PLT12EH-C0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE EXTRA HVY WR BLK 40.1"
Φύλλα δεδομένων: 1.PLT12EH-C0.pdf2.PLT12EH-C0.pdf3.PLT12EH-C0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLT12EH-C0
Αριθμός εξαρτήματος PLT12EH-C0 Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CABLE TIE EXTRA HVY WR BLK 40.1" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30445 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PLT12EH-C0.pdf2.PLT12EH-C0.pdf3.PLT12EH-C0.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Lashing, Locking Πλάτος 0.500" (12.70mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 250 lbs (113.40 kg) Σειρά PAN-TY® PLT
Συσκευασία 100 per Pkg Αλλα ονόματα 298-13778
PLT12EH-C0-ND
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Κατά προσέγγιση 40.00" Μήκος - Πραγματικό 3.34' (1.02m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Weather Resistant
Λεπτομερής περιγραφή Lashing, Locking Black 12.00" (304.80mm) 0.500" (12.70mm) 250 lbs (113.40 kg) 3.34' (1.02m) Χρώμα Black
Bundle Διάμετρος 12.00" (304.80mm)