PLT1.5S-M0
PanduitPanduit
PLT1.5S-M0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE STD WR BLK 6.2"
Φύλλα δεδομένων: 1.PLT1.5S-M0.pdf2.PLT1.5S-M0.pdf3.PLT1.5S-M0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLT1.5S-M0
Αριθμός εξαρτήματος PLT1.5S-M0 Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CABLE TIE STD WR BLK 6.2" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 808776 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PLT1.5S-M0.pdf2.PLT1.5S-M0.pdf3.PLT1.5S-M0.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Standard, Locking Πλάτος 0.190" (4.83mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 50 lbs (22.68 kg) Σειρά PAN-TY® PLT
Συσκευασία 1000 per Pkg Αλλα ονόματα 298-13771
PLT1.5S-M0-ND
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Κατά προσέγγιση 6.25" Μήκος - Πραγματικό 0.517' (157.58mm, 6.20")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Weather Resistant
Λεπτομερής περιγραφή Standard, Locking Black 1.50" (38.10mm) 0.190" (4.83mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.517' (157.58mm, 6.20") Χρώμα Black
Bundle Διάμετρος 1.50" (38.10mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PLT10EH-C
PLT10EH-C
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CABLE TIE EXTRA HEAVY NAT 34.2"
Κατεβάστε: PLT10EH-C.pdf
RFQ
PLT1.5S-M
PLT1.5S-M
Περιγραφή: CABLE TIE STD NAT 6.2"