P4-14RHT6-E
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN RING D-SHAPE 4AWG #1/4
Φύλλα δεδομένων: P4-14RHT6-E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P4-14RHT6-E
Αριθμός εξαρτήματος P4-14RHT6-E Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN RING D-SHAPE 4AWG #1/4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46298 pcs Φύλλο δεδομένων P4-14RHT6-E.pdf
Gauge Wire 4 AWG Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.550" (13.97mm)
Πάχος 0.050" (1.27mm) Λήξη Crimp
Terminal Τύπος D-Shaped Stud / Tab Μέγεθος 1/4 Stud
Σειρά Pan-Term® Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 07498313014 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Μόνωση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.400" (35.56mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μόνωση Διάμετρος -
Μόνωση Non-Insulated Χαρακτηριστικά Brazed Seam, High Temperature
Λεπτομερής περιγραφή Ring Terminal Connector 1/4 Stud D-Shaped 4 AWG Crimp Επικοινωνία Υλικό Copper
Επικοινωνία Finish Nickel Χρώμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P4-12R-T
P4-12R-T
Περιγραφή: CONN RING CIRC 4AWG #1/2 CRIMP
Σε απόθεμα: 70059 pcs
Κατεβάστε: P4-12R-T.pdf
RFQ
P4-56R-T
P4-56R-T
Περιγραφή: CONN RING CIRC 4AWG #5/16 CRIMP
Σε απόθεμα: 88154 pcs
Κατεβάστε: P4-56R-T.pdf
RFQ
P4-38R-E
P4-38R-E
Περιγραφή: CONN RING CIRC 4AWG #3/8 CRIMP
Κατεβάστε: P4-38R-E.pdf
P4-38RHT6-E
P4-38RHT6-E
Περιγραφή: CONN RING D-SHAPE 4AWG #3/8
Κατεβάστε: P4-38RHT6-E.pdf
P4-14R-E
P4-14R-E
Περιγραφή: CONN RING CIRC 4AWG #1/4 CRIMP
Κατεβάστε: P4-14R-E.pdf
P4-56R-E
P4-56R-E
Κατεβάστε: P4-56R-E.pdf
P4-10RHT6-E
P4-10RHT6-E
Περιγραφή: CONN RING D-SHAPE 4AWG #10 CRIMP
Κατεβάστε: P4-10RHT6-E.pdf
P4-14R-T
P4-14R-T
Κατεβάστε: P4-14R-T.pdf
P4-12RHT6-E
P4-12RHT6-E
Περιγραφή: CONN RING D-SHAPE 4AWG #1/2
Κατεβάστε: P4-12RHT6-E.pdf
P4-38R-T
P4-38R-T
Κατεβάστε: P4-38R-T.pdf
P4-12R-E
P4-12R-E
Κατεβάστε: P4-12R-E.pdf
P4-56RHT6-E
P4-56RHT6-E
Περιγραφή: CONN RING D-SHAPE 4AWG #5/16
Κατεβάστε: P4-56RHT6-E.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών