N100X075C2T
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του N100X075C2T
Αριθμός εξαρτήματος N100X075C2T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 828218 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Συσκευασία 10000 per Pkg
Αλλα ονόματα 07498333304 Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Nylon Cloth
ετικέτα Τύπος Standard ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή Yellow Standard Label 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)