N050X150C2T
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του N050X150C2T
Αριθμός εξαρτήματος N050X150C2T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 920859 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Συσκευασία 5000 per Pkg
Αλλα ονόματα 07498333303 Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Nylon Cloth
ετικέτα Τύπος Standard ετικέτα Μέγεθος 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή Yellow Standard Label 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)