MS8X625X15-LS
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος STRAP STEEL 304 .63" X 28.7"
Φύλλα δεδομένων: 1.MS8X625X15-LS.pdf2.MS8X625X15-LS.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS8X625X15-LS
Αριθμός εξαρτήματος MS8X625X15-LS Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή STRAP STEEL 304 .63" X 28.7" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 5734 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS8X625X15-LS.pdf2.MS8X625X15-LS.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Strapping Πλάτος 0.625" (15.88mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 600 lbs (272.16 kg) Σειρά Pan-Steel® MS
Συσκευασία 50 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Stainless Steel 304
Μήκος - Κατά προσέγγιση 28.75" Μήκος - Πραγματικό 2.392' (728.98mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Strapping Silver 8.00" (203.20mm) 0.625" (15.88mm) 600 lbs (272.16 kg) 2.392' (728.98mm) Χρώμα Silver
Bundle Διάμετρος 8.00" (203.20mm)