MS6X500X15-LS
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος STRAP STEEL 304 .50" X 22.5"
Φύλλα δεδομένων: 1.MS6X500X15-LS.pdf2.MS6X500X15-LS.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS6X500X15-LS
Αριθμός εξαρτήματος MS6X500X15-LS Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή STRAP STEEL 304 .50" X 22.5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 4261 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS6X500X15-LS.pdf2.MS6X500X15-LS.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Strapping Πλάτος 0.500" (12.70mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 500 lbs (226.80 kg) Σειρά Pan-Steel® MS
Συσκευασία 50 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Stainless Steel 304
Μήκος - Κατά προσέγγιση 22.50" Μήκος - Πραγματικό 1.875' (571.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Strapping Silver 6.00" (152.40mm) 0.500" (12.70mm) 500 lbs (226.80 kg) 1.875' (571.50mm) Χρώμα Silver
Bundle Διάμετρος 6.00" (152.40mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS6W50T15-L6
MS6W50T15-L6
Περιγραφή: STAINLESS STRAP
Σε απόθεμα: 38959 pcs
Κατεβάστε: MS6W50T15-L6.pdf
RFQ
MS652S
MS652S
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TRANS RF BIPO 25W 2A M123