MS375X15-TSR
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος STRAP STEEL 304 .38" X 200'
Φύλλα δεδομένων: 1.MS375X15-TSR.pdf2.MS375X15-TSR.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS375X15-TSR
Αριθμός εξαρτήματος MS375X15-TSR Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 5364 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS375X15-TSR.pdf2.MS375X15-TSR.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Strapping Πλάτος 0.375" (9.53mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά Pan-Steel® MS
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Stainless Steel 304
Μήκος - Κατά προσέγγιση 200' Μήκος - Πραγματικό 200.00' (60.96m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Strapping Silver Variable 0.375" (9.53mm) 200.00' (60.96m) Χρώμα Silver
Bundle Διάμετρος Variable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS35 10018
MS35 10018
Κατασκευαστές: Ametherm
Περιγραφή: ICL 10 OHM 18A 35MM
Σε απόθεμα: 21982 pcs
Κατεβάστε: MS35 10018.pdf
RFQ
MS35 5R025
MS35 5R025
Κατασκευαστές: Ametherm
Περιγραφή: ICL 5 OHM 25A 35MM
Σε απόθεμα: 21840 pcs
Κατεβάστε: MS35 5R025.pdf
RFQ
MS35 3R030
MS35 3R030
Περιγραφή: ICL 3 OHM 30A 35MM
Κατεβάστε: MS35 3R030.pdf
MS3476W898SL
MS3476W898SL
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 3POS INLINE
Κατεβάστε:
MS35 2R035
MS35 2R035
Περιγραφή: ICL 2 OHM 35A 35MM
Κατεβάστε: MS35 2R035.pdf
MS3476W898S
MS3476W898S
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3476W898S.pdf
MS3476W898PL
MS3476W898PL
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 3POS INLINE
Κατεβάστε:
Περιγραφή: ICL 20 OHM 10A 35MM
Κατεβάστε: MS35 20010.pdf
MS35 0R550
MS35 0R550
Περιγραφή: ICL 0.5 OHM 50A 35MM
Κατεβάστε: MS35 0R550.pdf
MS3476W898P
MS3476W898P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3476W898P.pdf
MS35 1R040
MS35 1R040
Περιγραφή: ICL 1 OHM 40A 35MM
Κατεβάστε: MS35 1R040.pdf
MS3H1000C
MS3H1000C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: INDICATOR SWITCH SQUARE BODY 100
Κατεβάστε: MS3H1000C.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών