MS10X500X15-LS
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος STRAP STEEL 304 .50" X 35"
Φύλλα δεδομένων: 1.MS10X500X15-LS.pdf2.MS10X500X15-LS.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS10X500X15-LS Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή STRAP STEEL 304 .50" X 35" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 4671 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS10X500X15-LS.pdf2.MS10X500X15-LS.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Strapping Πλάτος 0.500" (12.70mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 500 lbs (226.80 kg) Σειρά Pan-Steel® MS
Συσκευασία 50 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Stainless Steel 304
Μήκος - Κατά προσέγγιση 35.00" Μήκος - Πραγματικό 2.917' (889.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Strapping Silver 10.00" (254.00mm) 0.500" (12.70mm) 500 lbs (226.80 kg) 2.917' (889.10mm) Χρώμα Silver
Bundle Διάμετρος 10.00" (254.00mm)