MMP172W38-C
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος MARKER PLATE STL 4HL 1.7"X.4"
Φύλλα δεδομένων: MMP172W38-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMP172W38-C
Αριθμός εξαρτήματος MMP172W38-C Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 85153 pcs Φύλλο δεδομένων MMP172W38-C.pdf
Τύπος Wire Marker, Cable Tie Μέγεθος 0.37" W x 1.72" L (9.5mm x 43.7mm)
Σειρά - Συσκευασία 100 per Pkg
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Stainless Steel 304 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Θρύλος Blank Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Wire Marker, Cable Tie 0.37" W x 1.72" L (9.5mm x 43.7mm) Silver Stainless Steel 304 Χρώμα Silver