LIAC4-22-C
PanduitPanduit
LIAC4-22-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CBL CLAMP GROUND SILVER FASTENER
Φύλλα δεδομένων: LIAC4-22-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LIAC4-22-C
Αριθμός εξαρτήματος LIAC4-22-C Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 43397 pcs Φύλλο δεδομένων LIAC4-22-C.pdf
Πλάτος 0.390" (9.91mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Lay-In
Τύπος Clamp, Grounding Σειρά StructuredGround™
βίδα Μέγεθος - Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Hole Μέγεθος 0.220" (5.59mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 07498339064
LIAC4-22-C-ND
Εγκαίνια Μέγεθος -
τοποθέτηση Τύπος Fastener Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό πάχος - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Aluminum, Tin Plated Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 1.060" (26.92mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.780" (19.81mm) Χαρακτηριστικά Direct Burial