LCMB95-16-X
PanduitPanduit
LCMB95-16-X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT RING 95MM #M16
Φύλλα δεδομένων: LCMB95-16-X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCMB95-16-X
Αριθμός εξαρτήματος LCMB95-16-X Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN TERM RECT RING 95MM #M16 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4302 pcs Φύλλο δεδομένων LCMB95-16-X.pdf
Gauge Wire 95mm² Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.965" (24.51mm)
Λήξη Crimp, Barrel Terminal Τύπος Ring, Tubular
τερματικό Style Single Stud Hole tab Πάχος 0.114" (2.90mm)
Stud / Tab Μέγεθος M16 Stud Σειρά LCMB
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 07498362244
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.110" (79.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Μόνωση Non-Insulated
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.709" (18.01mm)
Διάμετρος - Βαρέλι OD 0.650" (16.51mm) Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.531" (13.49mm)
Λεπτομερής περιγραφή Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 95mm² M16 Stud Επικοινωνία Υλικό Copper