LCMB35-12-Q
PanduitPanduit
LCMB35-12-Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT RING 35MM #M12
Φύλλα δεδομένων: LCMB35-12-Q.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCMB35-12-Q
Αριθμός εξαρτήματος LCMB35-12-Q Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN TERM RECT RING 35MM #M12 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12829 pcs Φύλλο δεδομένων LCMB35-12-Q.pdf
Gauge Wire 35mm² Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.846" (21.49mm)
Λήξη Crimp, Barrel Terminal Τύπος Ring, Tubular
τερματικό Style Single Stud Hole tab Πάχος 0.059" (1.50mm)
Stud / Tab Μέγεθος M12 Stud Σειρά LCMB
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 07498362293
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.492" (63.30mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Μόνωση Non-Insulated
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.551" (14.00mm)
Διάμετρος - Βαρέλι OD 0.409" (10.39mm) Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.323" (8.20mm)
Λεπτομερής περιγραφή Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 35mm² M12 Stud Επικοινωνία Υλικό Copper