LCMA95-8F-L
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT RING 95MM #M8
Φύλλα δεδομένων: LCMA95-8F-L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCMA95-8F-L
Αριθμός εξαρτήματος LCMA95-8F-L Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN TERM RECT RING 95MM #M8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4761 pcs Φύλλο δεδομένων LCMA95-8F-L.pdf
Gauge Wire 95mm² Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.965" (24.51mm)
Λήξη Crimp, Barrel Terminal Τύπος Ring, Tubular
τερματικό Style Single Stud Hole tab Πάχος 0.120" (3.05mm)
Stud / Tab Μέγεθος M8 Stud Σειρά Pan-Lug®
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Μόνωση Non-Insulated Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.354" (8.99mm) Διάμετρος - Βαρέλι OD 0.650" (16.51mm)
Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.531" (13.49mm) Λεπτομερής περιγραφή Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 95mm² M8 Stud