LCMA70-8F-L
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT RING 70MM #M8
Φύλλα δεδομένων: LCMA70-8F-L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCMA70-8F-L
Αριθμός εξαρτήματος LCMA70-8F-L Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN TERM RECT RING 70MM #M8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10379 pcs Φύλλο δεδομένων LCMA70-8F-L.pdf
Gauge Wire 70mm² Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.819" (20.80mm)
Λήξη Crimp, Barrel Terminal Τύπος Ring, Tubular
τερματικό Style Single Stud Hole tab Πάχος 0.112" (2.85mm)
Stud / Tab Μέγεθος M8 Stud Σειρά Pan-Lug®
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Μόνωση Non-Insulated Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.354" (8.99mm) Διάμετρος - Βαρέλι OD 0.559" (14.20mm)
Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.453" (11.51mm) Λεπτομερής περιγραφή Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 70mm² M8 Stud